CorelDRAW Technical Suite 2018 v20.1.0.707 » ExSite PREMIUM
CorelDRAW Technical Suite 2018 v20.1.0.707
CorelDRAW Technical Suite 2018 v20.1.0.707
CorelDRAW Technical Suite 2018 v20.1.0.707 (x64) | 2.75 GB

Korzyści z uniwersalnych narzędzi w programie CorelDRAW techniczne Apartament 2018, co pozwoli ci tworzyć szczegółowe instrukcje montażu, kompleks podręczników, wieloaspektowy dokumentacji i wiele innych. Osiągnąć niezrównaną wydajność z nowymi, wysokiej klasy możliwości przyspieszenia wydajności i zobacz pełną obsługę standardów technicznych dla publikowania, udostępniania lub wydrukować z tej obszernej pomocy ilustracje i opracowanie oprogramowania


ilustracja Techniczna i rozwój oprogramowania
- kompletny zestaw profesjonalnych aplikacji,
- nasyconych i technicznie dokładne
- dedykowane grafiki i projektowania narzędzi
- branży pliku Zgodność
kompleksowe
dostępny jest pełen zestaw profesjonalnych aplikacji, który obejmuje wszystkie aspekty komunikacji wizualnej opracowanie projektu tworzenia i publikowania dokumentacji technicznej.
Dokładne
zastosować rygorystyczne wymagania dotyczące konstrukcji wizualnie szczegółowa instrukcja montażu, kompleks podręczników, wieloaspektowy dokumentacji i technicznego marketingu uniwersalne narzędzia projektowania.
Produktywny
osiągnąć niezrównaną wydajność z nowymi wysokiej klasy techniczne, co zwiększa wydajność pracy i efektywnej realizacji wielojęzycznej dokumentacji technicznej.
Innowacyjne
zbadać innowacyjne narzędzia do tworzenia szkiców i ilustracji, aby zaprezentować swoje osiągnięcia techniczne, ekspertyzy i zrobić wrażenie na publiczności.
Intuicyjne
doświadczenie nieprzerwany proces roboczy, począwszy od otwarcia plików źródłowych, takich jak 2D, 3D, fotografii, dokumentów i informacji, wsparcia, druku, online i mobile.
wskaźnik wszystkie potężne aplikacje potrzebne do osiągnięcia sukcesu
w programie CorelDRAW techniczne Apartament 2018 dostarcza bogaty zestaw aplikacji do tworzenia szerokiej gamy wysoko-szczegółowa dokumentacja techniczna, instrukcje, poradniki i wiele więcej!
Dostęp do narzędzi do projektowania
, aby większość treści i ważnych danych, mutuje go od istniejących źródeł, w tym projektowania 3D ze zintegrowanym szesnasty pokój-studio z Corel Edition i artykuł szesnasty Studio 3D CAD w programie Corel wydanie dodatki dla zaawansowanych formatów plików złożenia 3D CAD. Otrzymasz pełne wsparcie dla różnych treści-typów, w tym .Pliki DWG programu CAD, a także ponad 100 innych formatów danych i możliwość natychmiastowego dostępu do treści przez Corel połączenia.
Wykorzystując dokładne ilustracje i grafiki
osiągnąć niezrównaną wydajność z nowych ekskluzywnych funkcji i możliwości w celu przyspieszenia wydajności pracy. Wcześniej swoje możliwości techniczne związku z kolekcji specjalistyczne narzędzia do zilustrowania, że zapewniają precyzję i dokładność dla izometrycznych rysunków, szczegółowych objaśnień i szerokie możliwości pola wyboru strefy oporu rozmiarach.
Wydanie branżowego standardu sygnału wyjściowego, zgodnego
korzystać z wszystkich mocy potrzebujesz do publikacji, wymiany i wycofania ważne dokumenty techniczne, w tym nowe możliwości publikacji w WordPress. Za pomocą zróżnicowany zestaw cross-media publikacji i dystrybucji możliwości, w tym ЦГМ, WebCGM, SVG i PDF i PDF 3D, będziesz mógł się upewnić, że wszystkie ważne dane pliki są w czytelnym formacie i dostępne za pośrednictwem internetu, drukarki i telefony opcje.
- W Windows 10, 8.1 lub Windows 7, 64-bit, wszystkie najnowsze aktualizacje i serwis paki
- Procesor Intel core i3/5/7 lub AMD Athlon 64
- 2 GB pamięci ram
- 1 GB miejsce na dysku twardym
- Multi-ekran dotykowy, mysz lub tablet
- 1280 x 720 Rozdzielczość ekranu na 100% (96 dpi) w
- Microsoft Internet Explorer 11 i powyżej
- Microsoft .Net Framework 4.6 I
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 58  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler