VMware Workstation Player 14.1.1 Build 7528167 Commercial » ExSite PREMIUM
NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło

ExSite PREMIUM Tutaj znajdziesz wszystko !



Witamy na ExSite PREMIUM !

VMware Workstation Player 14.1.1 Build 7528167 Commercial

Dodał: LeeAndro 11-01-2018, 16:33

VMware Workstation Player 14.1.1 Build 7528167 Commercial
VMware Workstation Player 14.1.1 Build 7528167 Commercial (x64) | 98 Mb

Firma VMware Player-stacje robocze (wcześniej znany jako VMware player Pro) - to zoptymalizowanej aplikacji do wirtualizacji komputerów. Wykonuje jedną lub kilka systemów operacyjnych na jednym KOMPUTERZE bez restartu. Zaawansowana stacja robocza posiada prosty interfejs użytkownika, zapewnia niezrównaną obsługę systemu operacyjnego i tolerancji


to jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek dla specjalistów IT, aby przyciągnąć ich użytkowników i działa z korporacyjnymi pulpitu. Ponadto, umożliwia specjalistom IT skutecznie tworzyć i udostępniać pracownikom wirtualnych pulpitów, kontrahentom i klientom.
Uruchomić firmowe wirtualne maszyny, eksperymentować z nowymi systemami operacyjnymi. Czy śmiało próbować i testować nowe oprogramowanie w obszarze środowiska wirtualnego na komputerze z systemem Windows lub Linux.
Firma VMware Workstation zapewnia graczowi z badaczami, aby dostarczyć szybko zakończyć wirtualnych pulpitów dla studentów z kompletnym wszystkich lekcji, aplikacji i narzędzi niezbędnych do kontroli i bezpieczeństwa.
Łatwo wirtualizacja PC dla Windows i Linux
Rozszerzonej stacji roboczej zapewnia wygodny interfejs do tworzenia, uruchamiania i oceny systemów operacyjnych i aplikacji w maszynach wirtualnych z systemem operacyjnym Windows lub Linux. Łatwo komunikować i wymieniać dane między aplikacjami działającymi w maszynie wirtualnej i na pulpicie.
Niezrównana Obsługa systemu operacyjnego w celu zapewnienia maksymalnej kompatybilności
pęknięcia odtwarzacz obsługuje setki gości systemów operacyjnych - starej i nowej. Tak, że można nadal pracować z niezbędnymi aplikacjami w maszynie wirtualnej, tak długo, jak chcesz. Zaawansowana stacja robocza-jest to najlepszy sposób do uruchamiania wielu systemów operacyjnych i komputerów w firmie w obszarze i bezpiecznym środowisku na nowoczesnym sprzęcie.
Maszyna wirtualna tolerancji
z pomocą VMware Player, stacji roboczej, pełna środowisk, w tym systemu operacyjnego, aplikacji i niestandardowe konfiguracje mogą być w pojemnikach w maszynie wirtualnej i łatwo wymieniać. Zamiast zakup i transport dodatkowego sprzętu, zmniejszyć jego wartość świadczenia użytkownicy VMware player stację z wirtualnej maszyny, zawierającego chroniony obraz pulpitu.
Uruchamianie maszyn wirtualnych z ograniczonym dostępem
w VMware Player i Workstation jest w stanie uruchomić maszyny wirtualne z ograniczonym dostępem, utworzonych za pomocą VMware Workstation lub VMware Fusion i pro. Maszyny wirtualne z ograniczeniami-jest to najbardziej wygodny sposób na ochronę firmowych komputerów stacjonarnych z szyfrowanie, ochrona wykonania, hasło, ograniczenie dostępu do USB, izolacja pomiędzy hostem i gościa, i ograniczeń czasowych.
Zamocować i utylizacja starego sprzętu PC
wykorzystać darmowe narzędzia dla vcenter converter współpracuje ze stacji z VMware Player, aby przekształcić istniejące komputery z systemem Windows i Linux maszyn wirtualnych. I aby pozbyć się potrzeby ponownie i ponownie skonfigurować istniejące SYSTEMU operacyjnego i aplikacji. Po konwersji, użytkowania stacji roboczej-odtwarzacz do zarządzania i pracy wszystkich maszyn wirtualnych na nowym sprzęcie.
Systemy wykorzystujące procesory (CPU), wydany w 2011 roku lub później są obsługiwane, za wyjątkiem: procesory
Procesor Intel Atom dla architektury 2011 Bonnel mikro (na przykład. Atom Z670/Z650; atom N570)
systemów wykorzystujących procesory Intel atom oparte 2012 "Saltwell" mikro-architekturze (np. Atom s1200 słuchawki do gier atom D2700/d2500 laptop notebook z Atom N2800/N2600).
Systemy wykorzystujące procesory AMD, oparte na "Ллано" i "Ryś" mikro-architektury (np. o nazwie kodowej "Hondo", "Ontario", "Zacate", "Ллано")
ponadto, obsługuje następujące:
systemów wykorzystujących procesory Intela oparte na 2010 rok "system" mikro-architektury (np. procesory Xeon 5600 i Xeon 3600 procesor i7-970, procesor i7-980, procesor i7-990)$1.3 $$Ghz lub wyższe Taktowanie
na 2 GB, minimalna ilość pamięci RAM/ 4 GB lub więcej pamięci ram рекомендуетсяWindows XP, 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
      Wyświetlenia: 12

Dodaj komentarz

  • Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
  • (przeładuj obrazek)