MAMP & MAMP PRO 3.3.1.18234 » ExSite PREMIUM
NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło

ExSite PREMIUM Tutaj znajdziesz wszystko !Witamy na ExSite PREMIUM !

MAMP & MAMP PRO 3.3.1.18234

Dodał: LeeAndro 12-01-2018, 18:31

MAMP & MAMP PRO 3.3.1.18234
MAMP & MAMP PRO 3.3.1.18234 | 319 MB

Rozwoju i testowania witryn internetowych lokalnie. МАМП Pro to komercyjna, profesjonalnej wersji klasycznej środowisku lokalnym serwera: МАМП. Przeznaczony dla profesjonalnych twórców stron internetowych i programistów, МАМП Pro pozwala na łatwe instalowanie i administrowanie środowiska programistycznego


[wytnij]
МАМП o zawsze proponował kilka wersji PHP. Jest to przydatne, jeśli masz inne projekty z wykorzystaniem różnych wersjach PHP, ale wymaga ponownego uruchomienia plik mamp Pro, gdy chcesz zmienić projektów. Na przykład, jeśli chcesz pracować na właściciela, który wykorzystał inną wersję PHP, należy ponownie uruchomić serwer i zmienić PHP do pracy na danym wirtualnym hoście. Z nowym МАМП Pro można skonfigurować swój wersji PHP na jednym serwerze z cgi. Teraz można wygodnie przełączać się między wirtualnymi hostami za pomocą różnych wersji PHP na bieżąco.
Można zainstalować i przetestować dowolną liczbę serwerów wirtualnych bez ryzyka narażenia na żywo systemu. Lokalne rozpoznawanie nazw МАМП pro. Dla każdego projektu, możesz utworzyć wirtualny host i wygodnie sprawdzić swoje programy w szczegółach. Podczas tworzenia strony za pomocą CMS, zintegrować koszyka, lub utworzyć szablon dla WordPress - МАМП o to, aby zapewnić idealne środowisku testowym. Z nieograniczoną serwerze-gospodarze, których można podzielić wszystkie swoje projekty i udostępnić je w sieci lokalnej lub nawet w Internecie. Do symulacji bardzo autentycznym środowisku, МАМП Pro może aktywować lokalny serwer poczty i wysyłanie wiadomości e-mail przez PHP
.Dodatkowy zestaw plików lub bibliotek, które zostały przetestowane i są ustawione polecenia МАМП pro. Podczas tworzenia nowego wirtualnego hosta można również wybrać dodatkowe, które zostaną zainstalowane automatycznie. Można również ustawić dodatkowo do istniejących węzłów. Wybór dodatkowych usług jest stale aktualizowana i poszerzana.
W mamp Pro, można łatwo podłączyć swój lokalny serwer do Internetu z posiadanym przez dostawcę. Można wygodnie pracować z klientami i perspektyw przez Internet. Możliwość tworzenia wielu wirtualnych Hostów, można łatwo zaproponować alternatywne konfiguracje lub oferty. W mamp Pro 3.0 w DNS-o-matic usługi zintegrowane. Teraz masz ogromny wybór dziekan DNS-dostawców, z których wiele są bezpłatne.
Każdy element OS X i Windows, komputer jest dostarczany z preinstalowanym z serwerem poczty domyślnie. Ten proxy-serwer można Aktywować poprzez interfejs МАМП Pro, a jego funkcjonalność jest używany przez skrypt PHP. Z tego serwera poczty e-mail można skonfigurować konto przez hosta dostawcy. To zapewnia bezpieczne połączenie do poczty e-mail i pozwala uniknąć problemów z filtry antyspamowe
.W mamp Pro można szybko ustawić środowiska, bez konieczności instalacji i konfiguracji Apache. Praca nad kilkoma projektami równolegle. Pośredni serwer łatwo dostosować za pomocą kilku kliknięć myszy. Moduły Apache można aktywować / dezaktywować poprzez interfejs МАМП. To pozwala szybko zbudować własny lokalny serwer w lustro na swój serwer.
Chcesz zapisać kolega na bieżąco z bieżącego postępu? Teraz można za pośrednictwem strony internetowej xip.IO (gospodarze -> Ogólne -> rozdzielczość nazw). Po prostu kliknij na przycisk udostępnij-przycisk i klient poczty e-mail, w którym będzie link do jednego z gospodarzy. Odbiorca tego listu można teraz wystarczy kliknąć na link, biorąc je bezpośrednio do pracy na serwerze.
МАМП Pro jest komercyjny, profesjonalny poziom wersja klasycznej środowisku lokalnym serwera X. SYSTEM operacyjny, który jest swobodnie dostępna jest wersja standardowa jest instalowany automatycznie z МАМП pro. W mamp Pro posiada wszystkie funkcje МАМП w tym MySQL, Apache, PHP, Perl i Python.
Dla systemu Windows 10, Windows 8.1 lub systemu Windows 7

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
      Wyświetlenia: 11

Dodaj komentarz

  • Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
  • (przeładuj obrazek)