Internet Download Manager 6.30 Build 5 Multilingual » ExSite PREMIUM
NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło

ExSite PREMIUM Tutaj znajdziesz wszystko !Witamy na ExSite PREMIUM !

Internet Download Manager 6.30 Build 5 Multilingual

Dodał: LeeAndro 12-01-2018, 21:28

Internet Download Manager 6.30 Build 5 Multilingual
Internet Manager 6.30 Build 5 Multilingual | 7.3 Mb

Internet Manager posiada wbudowany logiczny akcelerator, który zawiera inteligentne funkcje dynamicznej segmentacji pliku i bezpieczne wielowarstwową, ing technologię, aby przyspieszyć. W przeciwieństwie do innych akceleratorów i menedżerów, że segment plików przed ing zaczyna, Internet manager segmenty Ed plików dynamicznie podczas procesu


Internet-manager wykorzystanie dostępnych połączeń, bez dodatkowych etapów połączenia i logowania do osiągnięcia lepszego przyspieszenia. Internet Manager obsługuje serwery proxy, protokoły FTP i http, zapór, przekierowuje, cookies, autoryzacja, MP3, audio, MPEG-wideo przetwarzania Treści. Na IDM integruje się z Microsoft Internet Explorer, Netscape navigator, MSN explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, a avant browser MyIE2, i wszystkie inne popularne przeglądarki do automatycznego przetwarzania C. można także przeciągnąć i upuścić pliki lub korzystać z Internetu Manager z linii poleceń. Internet Manager może podłączyć modem do sieci w określonym czasie, pliki, które chcesz, a następnie powiesić lub nawet wyłączyć komputer po zakończeniu.
Główne cechy:
• wszystkie popularne przeglądarki i aplikacje są obsługiwane! Internet-manager został przetestowany z następującymi przeglądarkami: Internet Explorer, w SIT Explorer, АОЛ, Нетскейп komunikator, w Netscape 6, Netscape 7 lub Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, a Opera, NetCaptor, UltraBrowser, cienki przeglądarka avant browser MyIE2, optymalny pulpitu, tuz przewodnik, Zaawansowana przeglądarka www, 27 narzędzia-w-1 Wichio przeglądarka, WindowSurfer, 550 dostęp przeglądarki, FineBrowser darmowe oprogramowanie, Kopassa przeglądarka, szybka przeglądarka o Enigma przeglądarka, GoSuRF, do-Мелеон, inteligentny przewodnik, z jednej przeglądarki internetowej, Smartalec Voyager, AppCapture CrystalPort, Rodzinny przeglądarka, przeglądarka internetowa, KUSHANA, Bluto, Autosurfing, przeglądarka 32-bitowych, BrowseMan, WrestlingBrowser, przeglądarka Eminem, UltraBrowser, Cygsoft LDAP przeglądarce, i siatka M@нагер. Internet Manager obsługuje wszystkie wersje popularnych przeglądarek, i może być zintegrowany w każdym 3rd party aplikacji internetowych.
• Łatwo za pomocą jednego kliknięcia. Po kliknięciu na link w przeglądarce, IDM i będzie wziąć na siebie i przyspieszyć go. IDM obsługuje protokoły HTTP, FTP, https i MMS-wiadomości protokołów.
• Prędkość Przyspieszenia. Internet-manager może przyspieszyć s do 5 razy ze względu na jego inteligentne funkcje dynamicznej segmentacji pliku technologii. W przeciwieństwie do innych akceleratorów i menedżerów Internet-manager Ed plików dynamicznie podczas procesu i wykorzystanie dostępnych połączeń, bez dodatkowych etapów połączenia i logowania do osiągnięcia najlepszych wyników podkręcania.
• Cv. Internet-manager będzie wznowić robót w toku od miejsca, gdzie zatrzymali się.
• Youtube grabber. Internet-manager może przechwycić wideo FLV z popularnych witryn takich jak YouTube, MySpaceTV, i Google video.
• Prosty kreator instalacji. Szybki i łatwy program instalacyjny będzie wymagane ustawienia dla ciebie, i sprawdź połączenie w końcu, aby zapewnić bezproblemową instalację menedżera
• przeciągnij i upuść. Możesz po prostu przeciągnąć linki do IDM, i przeciągnąć Ed plików z sieci menedżerze.
• Automatyczne sprawdzanie antywirusowe. Skanowanie antywirusowe sprawia, że s jest wolny od wirusów i trojanów.
• Rozszerzona Integracja Przeglądarki. Jeśli ta opcja jest włączona, funkcja może być wykorzystana, aby złapać każdą z dowolnej aplikacji. Żaden z menedżerów mają tej funkcji.
• Wbudowany harmonogram. Internet Manager może podłączyć się do Internetu w określonym czasie, wskazane przez Ciebie pliki, wyłączyć lub wyłączyć komputer, kiedy to zrobić.
• Dla IDM zawiera witryna sieci web Spider i хапуга. ИДМ s wszystkie niezbędne pliki, które są podane za pomocą filtrów z witryn sieci web, na przykład wszystkie zdjęcia z witryny, lub podgrup stron internetowych lub witryn sieci web do przeglądania w trybie offline. Można zaplanować kilka projektów grabber uruchomić je raz na określony czas, zatrzymać je w określonym czasie lub uruchomić okresowo do synchronizacji zmian.
• IDM obsługuje różne rodzaje serwerów proxy. Na przykład, IDM działa z Microsoft ISA, i FTP serwera proxy.
• IDM obsługuje Podstawowe protokoły uwierzytelniania: Basic, negocjacje, kerberos i ntlm. W ten sposób, IDM może uzyskać dostęp do wielu Internet i serwery proxy, za pomocą loginu i hasła.
• Wszystkie cechy. ИДМ możesz dodać wszystko, co związane z bieżącej strony. Łatwo wielu plików za pomocą tej funkcji.
• Konfigurowalny Interfejs. Można wybrać kolejność, i jakie przyciski i kolumny są wyświetlane w głównym oknie ИДМ.
• Kategorie. Internet-manager może być używany do automatycznego porządkowania pewnych kategorii.
• Funkcja Szybkie Aktualizacje. Szybka aktualizacja może sprawdzać dostępność nowych wersji IDM IDM i aktualizować i raz w tygodniu.
• limitów. Progresywny ing z uprawnieniami charakterystyka. Ta funkcja jest przydatna dla relacji, które korzystają z jakąś uczciwą politykę dostępu (lub FAP), jak będzie direcway, bezpośredni PC, tak Hughes, itp.
• IDM jest wielojęzyczny. IDM-tłumaczenie na albański, arabski, Białoruski, Bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, czeski, duński, holenderski, perski, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, węgierski, włoski, Japoński, koreański, litewski, Macedoński, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, serbski, słowacki, słoweński, hiszpański, Tajski, turecki i som języki.
W SYSTEMIE Windows Vista, 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
      Wyświetlenia: 13

Dodaj komentarz

  • Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
  • (przeładuj obrazek)