Audials One 2018.1.49100.0 Multilingual » ExSite PREMIUM
Audials One 2018.1.49100.0 Multilingual
Audials One 2018.1.49100.0 Multilingual
Audials One 2018.1.49100.0 Multilingual | 146.4 Mb

Filmy, seriale, filmy, muzykę, podcasty i stacji radiowych: nagrywanie, Konwertowanie i cieszyć się nimi w dowolnym miejscu. Strumieniowe rejestrator wideo i audio. Słuchanie i nagrywanie internetowych stacji radiowych.Konwerter dla wszystkich nośników i urządzeń


muzyka i klipy
zachwycają jednocześnie poszukiwanie najlepszych legalnych źródeł muzyki do utworów swoich ulubionych wykonawców. Następnie wyniki są podzielone na albumy i wszystko, co musisz zrobić, to po prostu kliknij na tytuł filmu lub utworu, który chcesz odtworzyć lub zapisać jako MP3. Można również wybrać się do "linki" swojej ulubionej muzyki, jako sposób poszerzyć swoją kolekcję muzyki na 1000 utworów w ciągu kilku minut!
Najlepsze Piosenki dla muzycznych wyszukiwanie
niech rzeczy wiedzą, jaka muzyka Ci się podoba, na przykład, za pomocą utworu, gatunku lub wykonawcy w postaci łącza. Wszystko to ma jeden, a następnie naciśnij przycisk i najlepsze utwory znajdzie dla ciebie listy odtwarzania z utworów, który jest odpowiedni dla twojego gustu. Możesz wybrać, aby odsłuchać i utwory pojedynczo lub wszystkie na raz. To samo dotyczy muzycznych, filmów, a także filmy karaoke. W ciągu kilku minut, rzeczy będą zapewnić państwu wspaniałe . Nasz unikalny "MusicZoom" - mapa gatunków muzycznych z milionami utworów stworzonych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji - zapewnia dostęp do obfitości hitów!
Dokładna edycja-radio dyktafon zapewnia mas muzyki mp3
z jego potężną technologią odcisków palców, audials to jedyne oprogramowanie, aby zaoferować precyzyjne edytowanie utworów, zapewniając mp3-pliki są automatycznie dodawane tagi i teksty. Dzięki mas-funkcja nagrywania, można nawet zerwać setki stacji jednocześnie, aby znaleźć gatunki do wyboru. Swoją kolekcję muzyki znacznie się rozwinąć w ciągu kilku minut!
Przydatne dodatkowe funkcje dla maksymalnej personalizacji i indywidualności
Аудиалы uczy się od korzystania i wyszukiwania nowych stacji pasuje do twojego gustu muzycznego z "dla mnie idealny" funkcji. Możesz także dodać swoje ulubione stacje radiowe w różnych listach ulubionych, co pozwoli ci zachować pełną recenzję. Cecha: możesz również skorzystać z listy tych samych faworytów na inne komputery za pomocą bezpłatnego konta Аудиалы, a także na telefonie lub tablecie za pomocą aplikacji Аудиалы.
Tysiące podcasty na rozrywkowy
Аудиалы zapewnia dodatkowe bezpłatne zajęcia z zintegrowanym podcatcher. Z самообновляющиеся bazy danych podcast można zapisać się i korzystać z 260.000 różnych podcastów audio i wideo lub slajdów od najlepszych dostawców podcast na świecie!
Wiele muzycznych kanałów telewizyjnych z transmisji strumieniowej wideo
, podczas gdy używasz Innych programów na komputerze, możesz zostawić muzykę, telewizja, działające za pomocą Аудиалы-odtwarzacz jako osobne okno. Аудиалы bawi non-stop we własnym odtwarzacz multimedialny z mnóstwem z najlepszych muzycznych stacji telewizyjnych.
Audials to wysokiej jakości rejestrator dźwięku do filmów on-line
na nasze oprogramowanie rzeczy, najważniejsze dla strumieniowej transmisji wideo usługi, wideo portali i mediów biblioteki zostały ustawione z góry. Z wysoko-zoptymalizowany zapis procesów, które zostały doskonale przystosowane do współczesnej adaptacyjne zakodowanych transmisji strumieniowej wideo i są przechowywane do-Data automatyczne, Аудиалы zapisuje pliki wideo, prawnie i prawie zawsze bez strat.
Po prostu nagrywać każdy film
na wszystkie najważniejsze źródła nagrywania, Аудиалы jest w stanie automatycznie określić nazwy filmów. Wszystko to trwa zaledwie jednym kliknięciem, jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, na przykład film, okładkę, aktorów i Gatunek. Alternatywnie można również dodać wpis placu lub po prostu nagrać cały ekran.
Gumtree: nagrać dziesiątki filmów lub całą serię na raz!
Lubisz seriale? Аудиалы mogą grać całe sezony na popularnych portalach, takich jak Amazon i Netflix, a następnie zapisze każdy odcinek osobno. Chcesz mieć własną kolekcję filmów? Dodaj filmy na swój "zaplanowane nagrywanie" i Аудиалы będą grać i nagrywać wszystko za jedną noc! Аудиалы-to jedyne oprogramowanie, aby zaoferować tę funkcję.
Аудиалы Rekordów Wszystko, Co Można Usłyszeć W Internecie!
Аудиалы mogą zidentyfikować utwory, które są przekazywane na Spotify, deezer można, Napster, Pływów, muzykę i szereg innych usług, a następnie zapisać je i automatycznie dodać odpowiednie tagi. Za każdym razem, kiedy będziesz mógł słuchać muzyki na stronie lub strumieniowego programowo-odtwarzacz, Аудиалы będzie go nagrać i zapisać go, na przykład, jak MP3. To również działa równie dobrze na książki audio na Spotify i deezer.
Аудиалы-to jedyne oprogramowanie, które może w serwisie Spotify dwa razy szybciej!
Zupełnie gumtree: Аудиалы mogą zrobić Спотифай grać każdy utwór dwa razy szybciej i zapisać go bez jakiejkolwiek utraty jakości. Oznacza to, że zajmuje tylko połowę ilości czasu, aby uratować własną playlistę z mp3 lub Аскд.
Zrobić idealny do nagrywania muzyki i przepływu audiobook!
Ciesz się automatycznie nagrywa muzykę z muzyką, bez reklam i doskonały poziom głośności i zapisuje go w najlepszej jakości i ze wszystkich istotnych ID3-tag na swoim dysku twardym, w chmurze lub na smartfonie w najbardziej popularne formaty plików audio do 320 kbps. Аудиалы nawet znaleźć i dodać tekst do piosenki.
Podaruj swój Uniwersalny konwerter dla wszystkich formatów
audials to uniwersalny konwerter wszystkich plików audio i wideo formatów plików dla komputerów PC, smartfony, tablety, netbooki, laptopy, ultrabooks, konsole do gier i inne urządzenia. Muzyki, audiobooków, filmów i filmów szybko zapisać w wysokiej jakości formacie. Niezależnie od tego, czy chcesz w formacie mp4 i WMV, H. 264 AVI i HVEC, H. 265 lub setki innych formatach, Аудиалы mogą to zrobić!
Audiobooki długie godziny zamieniają się w minuty!
Z Аудиалы, można przekonwertować książki audio z lub bez partycji na wszystkich urządzeniach w formacie mp3. Do tego ciesz wykorzystuje audio książki z biblioteki, takie jak Apple iTunes, tak jak wirtualny napęd CD. Wykorzystując wirtualny spalania, Аудиалы zachowuje książki audio w formacie mp3 w wysokiej jakości.
Archiwum filmów i odtwarzanie ich na urządzenia bez napędu DVD
trwałość zakupionych filmów na DVD jest często ograniczona, nawet przy prawidłowym użyciu i właściwym przechowywaniu. Z Аудиалы jeden DVD copy, można zapobiec poprzez własną kopię. Niezabezpieczone płyty DVD zostaną skopiowane w jednej chwili. Za pomocą funkcji rejestracji prawnej Аудиалы zabezpieczone dyski DVD mogą być kopiowane.
- Windows 10, 8 i 7
- Procesor 1 Ghz -
- 2 GB pamięci ram
- 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym do instalacji
Internetu
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 61  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler