PreSonus Studio One Pro 4.0.1.48247 Multilingual » ExSite PREMIUM
PreSonus Studio One Pro 4.0.1.48247 Multilingual
PreSonus Studio One Pro 4.0.1.48247 Multilingual
PreSonus Studio One Pro 4.0.1.48247 (x64) Multilingual | 155 Mb

Kawalerka 4 został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania w swojej bazie. W nim organicznie łączy w sobie sprawdzone i sprawdzone studio nagrań model z dzisiejszego pokonać - i zawiasy-produkcja, zorientowane na proces, tak, że można przynieść muzyczne pomysły w dźwiękową rzeczywistość o wiele szybciej niż wcześniej


narzędzia światowej klasy.
Jego bogata lista wtyczek, Kawalerka zasługuje na swoją reputację jako kompletny pakiet produkcji-a teraz ostatnia generacja instrumentów wirtualnych, to opis generowany na wejściu od studio jedną społeczność (dziękuję), dostarczy jeszcze więcej. Wpływ został przerobiony na skutek HT, kompleksowe i rytm środowisku produkcyjnym. Wzór próbki XB, plastry i kostki, aby stworzyć muzykę i realistyczne dźwięki instrumentu. Te nowe narzędzia nie czujesz się jak poszczególne wtyczki, ale jak kompleksowej i integralną części muzycznej twórczości.
Wpływ XB: podgrzać pokonać.
Jest w pełni kompatybilny z uderzenia, w wersji XT dodaje ponad 20 nowych, bardzo poszukiwanych funkcji i ulepszeń. Można nawet tworzyć mechanizmy w jednym egzemplarzu wpływ XT na początek pętli, które są synchronizowane swoje utwory w czasie rzeczywistym rozciąganie, rytm kwantyzacji, i jest synchronizowany start/stop.
Próbka jednego XB: dlatego, że próbki powinny próbki.
Próbka jednego XB rozszerzył się od odtwarzania wzorca w próbce elektrownia. Próbki, auto-kawałek, odcinek, proces, uruchamiają i rozebrać audio (próbka z wejść lub zaimportować z utworu), aby duch wolności w budowaniu nowych potężnych występów i bije.
Bić zegar.
Apartament 4-to nie tylko w tym światowej klasy perkusji narzędzia, ale również jej integracji z innowacyjnej, zmodernizowanej błony edytor do edycji bębnowych partii, jak szybko, jak można myśleć. Wraz z setkami wstępnie polu nazwa i skrypty wyświetlania dostępne do bezpłatnej wymiany Пресонус, nowy edytor perkusyjnych jak akcelerator do edycji bębnowych
.Modelki-ogromny krok do przodu.
Krokowy sekwencer służy nam już ponad pół wieku; teraz nadszedł czas dla nowych modeli studio jeden krok w przyszłość. Ścisła integracja z częściami przyrządy, automatyki i oddziaływania XB oznacza, że szablony odkrywać krok po kroku jak bez szwu, szybka, ciekawa część tworzenia muzyki.
Z tępą maszyną do automatu perkusyjnego i wiele innych.
Wzorce konwersji turowa od mechanicznego powtarzania na naprawdę wyrazistym uzupełnieniem nowoczesnego sekwencjonowania. Tak, obrazy o bębny..., a także dzwonki, integracja z dowolnym narzędziem, krok po kroku automatyzacji, sekwencji zmiennej długości (полиритмия, kto?), nieograniczone warianty, i wiele więcej.
Dodatkowe opcje. Żadnych dodatkowych komplikacji.
Integracja oddziaływań HT z modeli będzie się zmieniać, jak myślisz o programowanie perkusji, bo połączenie sprawia, że szybkie tworzenie pokonać, zabawy i bez wysiłku. Nie ma potrzeby osobnego pluginu lub utwór typ zrobić szablon na podstawie sekwencji, ponieważ modele pracują ramię w ramię ze zwykłymi częściami urządzeń na tej samej trasie. Możesz wybrać, zmiana nazwy, kopiowanie i organizowanie nieograniczoną liczbę odmian wzoru wewnątrz organizacji-nie trzeba nawet, aby otworzyć edytor wzorców. I jest nowa biblioteka inspirujących wzorów perkusyjnych i wzorców odmiany w formacie Musicloops łatwo, przeciągnij zapisywanie i eksport.
Kreator masteringu.
Studio jeden Profesjonalista-to jedyny program, który łączy pieśni i łodygi z gotowych, projekty mieszane. Transmisja mieszaniny lub mieszane łodygi na stronie projektu do opanowania, ale jeśli usłyszysz, że coś trzeba zmienić, po prostu przejdź z powrotem do piosenkę, dokonać ustawień, a następnie wymieszać zmienionej wersji automatycznie na stronie projektu do dalszego rozwoju. Czy w Czerwonej księdze zgodnych z cd, cyfrowych publikacji dla streamingu, tworząc zestawy i listy odtwarzania, lub profesjonalnym poziomie DDP import/eksport do wzmacniających piosenkę strona/strona projektu partnerstwa pozwala łatwo uzyskać stały poziom i balans tonalny z kolekcji piosenek.
Procesory dla procesu masteringu.
Osłodzić swój projekt i przygotować go do prime-time-Studio profesjonalnego masteringu ma jeden 4-x zawiera skomplikowane równania, graniczne, akcesoria, pomiaru, analizy spektralnej i moduły analityczne, aby dodać wszystkie ważne ostatnie poprawki do muzyki. Stosuje się do obróbki pojedynczych utworów lub całych kolekcji, brać swoje Mixy na nowy poziom.
Wybierz Format... jaki format
.Przygotować utwory do strumieniowego przesyłania danych skompresowanych, standard, lub lossless plików. ADA (Format zaawansowanego rozwoju) umieszczona piosenka/giełdowego sesji dla tych, którzy nie przeniósł się na studia jeden (na razie). Otwieramy wszystkie formaty audio i wideo, system Operacyjny obsługuje. Ciesz się najlepszą wydajnością wideo z 64-bitowym wideo do systemów MacOS i Windows. Utwórz obraz dysku. Spalić Red Book Cd-Rom. Importowanie plików DDP do edycji, takie jak mocowania etykietki dowodu tożsamości lub błędów kod isrc, a następnie wyeksportować poprawiony plik DDP. Czy przeznaczenia muzyki online streaming lub nośnik fizyczny, studio jeden Profesjonalista ma ciebie pokryte.
Najnowsze wiadomości: Ara 2.0 idzie
.Głęboki obsługę nowych Audio dowolnego dostępu 2.0 specificacji otwiera studio jednym 4 nowatorski harmoniczna edycja innych wtyczek oraz instrumentów wirtualnych twórców (czekają darmowe Melodyne aktualizacja z akordem, ślad później w tym roku), a także pozwala na jednoczesną edycję wielu ścieżek.

- Windows 7 (SP1 + aktualizacja platformy), Windows 8.1 lub systemu Windows 10 (tylko 64-bitowa)
- Procesor Core Duo lub AMD Athlon X2 procesor (Core 2 Duo lub AMD Athlone X4 lub lepszy zalecany) Procesor Core 2 Duo lub AMD Athlon X2 Procesor Intel i3 lub АМД Athlone x4 lub lepszy zalecany)
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 56  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler