AutoMapa 6.24 - Interfejs Bilunia ( WinCE - PC ) » ExSite PREMIUM
AutoMapa 6.24 - Interfejs Bilunia ( WinCE - PC )


AutoMapa 6.24 - Interfejs Bilunia ( WinCE - PC )

AutoMapa 6.24 - Interfejs Bilunia ( WinCE - PC )

OPIS / INFO


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

AutoMapa 6.24 - Interfejs Bilunia ( WinCE - PC )


Podobne Posty


Komentarze: 4   Wyświetleń: 1634  

#6371 napisał: HEN50 18 Kwiecień 2018 13:59


Newsów: 0
Komentarzy: 1
Witam serdecznie ,dzięki za wszystko smile#6428 napisał: mumingr 24 Kwiecień 2018 13:12


Newsów: 0
Komentarzy: 2
Fajny interfejs, Bilunia to jeden z nielicznych, którzy za free udostępniali swoją pracę,. Teraz trochę się obraził na AutoMapę i uważa, że to jeden wielki bubel. Szkoda, że my-navia padła. Dzięki Saro.#6437 napisał: Czajnik 26 Kwiecień 2018 14:08


Newsów: 0
Komentarzy: 1
Cytat: mumingr
my-navia padła...


reaktywacja smile#6442 napisał: Bilunia 27 Kwiecień 2018 12:42


Newsów: 0
Komentarzy: 1
Cytat: mumingr
Fajny interfejs, Bilunia to jeden z nielicznych, którzy za free udostępniali swoją pracę,. Teraz trochę się obraził na AutoMapę i uważa, że to jeden wielki bubel. Szkoda, że my-navia padła. Dzięki Saro.

Szanowny kolego.
Bilunia naprawdę nie obraził się na AutoMapę i nadal z niej korzysta, czego najlepszym dowodem jest fakt, że nadal robi interfejsy do tego programu i na bieżąco je aktualizuje ... i jak sam zauważyłeś - robi to za free. Natomiast to, że upubliczniam zauważone w AM babole, to tylko dla dobra wszystkich, którzy tego programu używają.
Notabene interfejs tutaj wystawiony nie jest najnowszym interfejsem. Najnowszy upubliczniłem 24 kwietnia br. na większości użytkowników znanej stronie i zapewniam, że zarówno grafika jak i menu ekranowe zostały w nim dopracowane do perfekcji w stosunku do tego, który tutaj wystawiono.


Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler