Piwne wojny / Beer Wars (2009) WEBRip.x264.MP3-NG / Napisy PL

Piwne wojny / Beer Wars (2009) WEBRip.x264.MP3-NG / Napisy PL


Piwne wojny / Beer Wars (2009) WEBRip.x264.MP3-NG / Napisy PL

Opis:
"Beer Wars" to film dokumentalny z 2009 roku o amerykańskim przemyśle piwowarskim. W szczególności opowiada on o różnicach pomiędzy dużymi browarami korporacyjnymi, a mianowicie Anheuser-Busch, Miller Brewing Company oraz Coors Brewing Company, w przeciwieństwie do mniejszych browarów, takich jak Dogfish Head Brewery, Moonshot 69, Yuengling, Stone Brewing Co. oraz innych producentów piwa rzemieślniczego. W filmie omówiono również sposób, w jaki reklama i lobbyści są wykorzystywani do kontrolowania rynku piwa, i jak szkodzą konkurencji i wyborowi dokonywanemu przez konsumentów.

Przez cały czas trwania filmu przewija się temat, że małe browary nie mają prawie żadnych szans na konkurowanie z duzymi ze względu na sam rozmiar reklamy i przestarzałe przepisy dotyczące dystrybucji piwa. Pierwotne przepisy wymagały trójstopniowego systemu podziału uprawnień w zakresie sprzedaży piwa. Ustawa wymaga, aby browarnik nie mógł dostarczać piwa bezpośrednio do sprzedawcy detalicznego, rzekomo tworząc podział władzy przypominający władzę ustawodawczą, sądowniczą i wykonawczą rządu USA. Film twierdzi, że przepisy te hamują obecnie rozwój mniejszych browarów, a tym samym pozwalają największym koncernom (Coors, Anheuser-Busch i Miller) utrzymać monopol na piwie.

Film jak najbardziej aktualny, gdyż dokładnie to samo dziej się w Polsce oraz innych europejskich i nie tylko krajach.

Film ten wielkie kompanie piwowarskie starają się do dziś blokować i nie dopuszczać do publikacji, np. natychmiast znika on z youtube.

Scenariusz, produkca i narracja w filmie - Anat Baron - były szef Mike's Hard Lemonade.

Tech / Info

Format: AVI at 733 Kbp/s
Length: 471 MB for 1h 29min 49sec

Video: H264 Visual at 591 Kbp/s
Aspect: 640x352 at 24.00 fps

Audio: MP3 at 129 Kbp/s
Info: 2 channels stereo, 48.00 KHz

Rodzaj archiwum: BRAK
Rozmiar całości: 471 MB
Zawartość: mp4
Język: EN / napisy PL
BRAK HASŁA
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH

Download / Pobierz:
Fileshark | Rapidu | Rapidgator

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę
Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji
Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

=== ZOBACZ WSZYSTKIE MOJE NEWSY ===

Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 128  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler