Regulamin serwisu ExSite PREMIUM


REGULAMIN strony ExSite PREMIUM

1 § 1

WSZYSTKIE MATERIAŁY, KTÓRE SĄ ZAWARTE NA TYM SERWISIE INTERNETOWYM ORAZ NA STRONACH, KTÓRE SA INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ TEJ STRONY WWW, PREZENTOWANE SA WYŁĄCZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH, INFORMACYJNYCH I DLA SZEROKO POJĘTEGO POWSZECHNEGO DOBRA SPOŁECZNEGO. NIE MOGĄ ONE SŁUŻYĆ W JAKICHKOLWIEK CELACH NIEZGODNYCH Z POLSKIM PRAWEM.
AUTORZY TEGO SERWISU NIE PONOSZĄ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI Z POWODU WYKORZYSTANIA INFORMACJI TU ZAWARTYCH NIEZGODNIE Z POLSKIM PRAWEM W SZCZEGÓLNOŚCI, GDYBY TO SPOWODOWAŁO SZKODY OSÓB TRZECICH. JEŚLI TE WARUNKI WAM NIE ODPOWIADAJĄ, PROSIMY OPUŚCIĆ NASZ SERWIS.

1 § 2

Z pewnych kontrowersyjnych powodów, jeżeli jesteś związany(a) w jakikolwiek sposób z jakimiś organizacjami rządowymi lub jeśli po prostu jesteś pracownikiem tych grup, NIE MOŻESZ przebywać na tej stronie, nie możesz ściągać żadnych plików i nie możesz przeglądać żadnych plików HTML/PHP. Jeśli nadal będziesz przebywał na tej stronie (a nie da się inaczej niż po zaakceptowaniu wszystkich powyższych warunków), złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (paragraf 431.322.12 Internet Privacy Act podpisany w 1995 przez Billa Clintona), co będzie znaczyło że NIE MOŻESZ wysunąć względem autora serwisu, jego rodziny, administratora serwera oraz wszystkich, którzy tę stronę internetową odwiedzają jakichkolwiek zarzutów lub zadań. Jeśli akceptujesz i spełniasz powyższe warunki, możesz pozostać w serwisie. Jeżeli natomiast nie spełniasz powyższych warunków i ich nie akceptujesz, natychmiast zamknij stronę!

1 § 3

Równocześnie informujemy, że na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, link zewnętrzny, suma kontrolna itp.). Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim nie wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję lub licencję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

1 § 4

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników. Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

1 § 5

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres e-mail jest wykorzystywany dla potwierdzenia podanych informacji, wysłania e-maili informacyjnych zgodnie z polityka anty spamowa exsitepremium.pl oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare). Rejestrując się oświadczasz, że będziesz się stosował do Regulaminu witryny.

1 § 6

"W przypadku usunięcia konta przystępuje maksymalnie 1-dno dniowe wypowiedzenie, jednak zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia czasu wypowiedzenia z niezależnych od nas przyczyn."

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na wszystkie warunki wymienione powyżej: